Airsoft neratovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20.1.08 Výcvik Sharp Spring Milovice

+2
Dejv 2.SHP
WOWCE
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

20.1.08  Výcvik Sharp Spring Milovice - Stránka 2 Empty Re: 20.1.08 Výcvik Sharp Spring Milovice

Příspěvek  Dejv 2.SHP Tue Jan 15, 2008 10:03 am

.. tak ja ti reknu nasí situaci jak sme to planovali mi.. mam pro kluky pripraveny nejaky veci co bysme potrebovali secvicit a to prave na tom mejtku, kde je na to vhodnej prostor(uz to planujeme dlouho ze to nacvicíme takze v sobotu urcite)..>>Nas prijezd do milo je v 800>Presun mejtko>vycvik>jídlo>nasledny presun do Mesta na CQB za vámi.(uz sem psal Ackovi ze mu zavolam az budem u prostoru a rekne mi kde ste) pak bysme se sesli a neco dame ok?? musim kluky protahnout pekne,potrebujou to jak prase drbání Very Happy , a navíc sme pruzkum, takze nejaky ty kilometry do sbirky se hodej!!! u vas muzem byt kolem 2 hodiny. Tak co souhlas? Wink Wink
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

20.1.08  Výcvik Sharp Spring Milovice - Stránka 2 Empty Re: 20.1.08 Výcvik Sharp Spring Milovice

Příspěvek  MUTO Wed Jan 16, 2008 2:54 am

Dejv 2.SHP napsal:.. tak ja ti reknu nasí situaci jak sme to planovali mi.. mam pro kluky pripraveny nejaky veci co bysme potrebovali secvicit a to prave na tom mejtku, kde je na to vhodnej prostor(uz to planujeme dlouho ze to nacvicíme takze v sobotu urcite)..>>Nas prijezd do milo je v 800>Presun mejtko>vycvik>jídlo>nasledny presun do Mesta na CQB za vámi.(uz sem psal Ackovi ze mu zavolam az budem u prostoru a rekne mi kde ste) pak bysme se sesli a neco dame ok?? musim kluky protahnout pekne,potrebujou to jak prase drbání Very Happy , a navíc sme pruzkum, takze nejaky ty kilometry do sbirky se hodej!!! u vas muzem byt kolem 2 hodiny. Tak co souhlas? Wink Wink

no to jsi me docela dostal, mi bydeme v milo uz pred 11, pocital jsem ze uz budete po ruce......... pres alika ke me zadny info nedoteklo, domlouvej se primo se mnou ............. do PM jsem ti poslal svuj telefon, posli mi taky svuj a v sobotu si zavolame
Jinak to slapani vam muzeme trochu zpestrit, muzeme se kolem vas parkrat svest autama a udelat rychlej prepad, vzdycky bych te informoval chvili pred prepadem ( ale klukum v tvym teamu jen rekni at jsou ready a maj nasazeny brejle a odjisteny bouchacky Wink ) je ale dulezity aby jsme si domluvili trasu kudy pujdete ( pro prepad cavalerky je lepsi kdyz pujdete normalne z mejtka po silnici )........ muzeme vas klidne kratce poskadlit i na mejtku a pak se stahnout do mesta a vyjizdet na vas, mozna bych vam poslal nekoho naproti i pesky

jinak je na tobe, jestli dostanes zpravu a zakempujete ( tzn. budete se proste pred autama schovavat ) nebo jestli v klidu pujdete a jen skocite do skarpy a budete zbesile palit Smile..... hlavne ti taky reknu v jakejch autech budeme jezdit ale to az v sobotu
MUTO
MUTO

Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 07. 01. 08
Location : vsude

http://www.classicarmy.com/

Návrat nahoru Goto down

20.1.08  Výcvik Sharp Spring Milovice - Stránka 2 Empty Re: 20.1.08 Výcvik Sharp Spring Milovice

Příspěvek  Dejv 2.SHP Wed Jan 16, 2008 9:19 am

Very Happy Very Happy .. to vypada zajímave.. tak kdyztak mi zavolej az dorazíte do tech milovic a ja ti reknu kde sme(nemam kredit sry) .. nebo kanal na PMR cislo 3a ohlas se mi !.. jinak bych tedy mozna vzal tu variantu ze pujdem po ceste , vy nekde po ceste kampnete a my proste pujdem pruzkumem ... hele zavolej nebo ten kanal 3 a domluvíme se!> jinak ty prepady necekany by byly dobry ! Wink Wink tongue
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

20.1.08  Výcvik Sharp Spring Milovice - Stránka 2 Empty 20.1.

Příspěvek  NeX Thu Jan 17, 2008 3:32 am

v neděli relaxuju doma a učím se..příště raději sobotu, co takhle někdy (možná 26.1.) dát akci na pískách?

NeX

Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 13. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

20.1.08  Výcvik Sharp Spring Milovice - Stránka 2 Empty Re: 20.1.08 Výcvik Sharp Spring Milovice

Příspěvek  MUTO Thu Jan 17, 2008 5:09 am

NeX napsal:v neděli relaxuju doma a učím se..příště raději sobotu, co takhle někdy (možná 26.1.) dát akci na pískách?
Je to presunuty na sobotu 19tyho
MUTO
MUTO

Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 07. 01. 08
Location : vsude

http://www.classicarmy.com/

Návrat nahoru Goto down

20.1.08  Výcvik Sharp Spring Milovice - Stránka 2 Empty Re: 20.1.08 Výcvik Sharp Spring Milovice

Příspěvek  Dejv 2.SHP Thu Jan 17, 2008 2:50 pm

NeX napsal:v neděli relaxuju doma a učím se..příště raději sobotu, co takhle někdy (možná 26.1.) dát akci na pískách?
My sme 26.1 na Aliančním cvicením s 53.Praporem. Exclamation Wink
Jo a Predstav se, at ostatní kdo te neznaj vedí co si zas.
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

20.1.08  Výcvik Sharp Spring Milovice - Stránka 2 Empty Re: 20.1.08 Výcvik Sharp Spring Milovice

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru