Airsoft neratovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1-2.2.2008

+4
Dejv 2.SHP
Čolda 2.SHP
jeffrey_trucker
Don:BIGMOUSE
8 posters

Goto down

1-2.2.2008 Empty 1-2.2.2008

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Sun Feb 03, 2008 1:43 am

Tak co názory?postřehy?

Akcičky dobrý hlavně proti dejvovi to byla bomba:-D ale bolelo to dost dejve:-D
Jinak canabis vypitej to neni jen tak aby se tohle vydelo pste paradni vikend takovi odpocinkovi strileni:-)

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  jeffrey_trucker Sun Feb 03, 2008 2:45 am

parada
diky vsem :-*

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Čolda 2.SHP Sun Feb 03, 2008 3:09 am

jo šlo to akorát mě Black mírně popudil svym fér play dyš u garáží ukazoval směr našeho příchodu to bylo fakt moc pěkný Neutral
no jinak to byla celkem prdel ale příště to vodnesete včera sem měl blbou karmu tak to moc nešlo afro

už se teším na příští válčení
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  jeffrey_trucker Sun Feb 03, 2008 4:17 am

Čolda 2.SHP napsal:jo šlo to akorát mě Black mírně popudil svym fér play dyš u garáží ukazoval směr našeho příchodu to bylo fakt moc pěkný Neutral
no jinak to byla celkem prdel ale příště to vodnesete včera sem měl blbou karmu tak to moc nešlo afro

už se teším na příští válčení

to bylo tim ze Mikes , nebyl mrtvej ,ale ranenej Very Happy ze jo Mikesi Smile

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Dejv 2.SHP Sun Feb 03, 2008 4:29 am

Tak me se sobotní strílenícko líbilo. zase po dlouhy dobe sem si poradne zastrílel, takze prijemna zmena, a navíc s dobrejma kamosema. Ale docela me stvalo ucast 2.SHP byly 4 lidi a z tho funkncni 3 Sad Sad ... jinak co se tyce hry myslim ze docela slusna remíza.>> a nehorazne me srali ty prckove! Evil or Very Mad .. tak zas nekdy zopakujem, ale uz snad proti cele 2.SHP.
cheers THx > fotky na nasich www
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  black Sun Feb 03, 2008 9:14 am

jeffrey_trucker napsal:
Čolda 2.SHP napsal:jo šlo to akorát mě Black mírně popudil svym fér play dyš u garáží ukazoval směr našeho příchodu to bylo fakt moc pěkný Neutral
no jinak to byla celkem prdel ale příště to vodnesete včera sem měl blbou karmu tak to moc nešlo afro

už se teším na příští válčení

to bylo tim ze Mikes , nebyl mrtvej ,ale ranenej Very Happy ze jo Mikesi Smile

Mikes nebyl ani zranenej .o))) Sorry, ale nemohl jsem si pomoci, to vis, Mouse je muj bejvale vojak, tak jsem proste musel .o)
black
black

Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 06. 01. 08
Location : Ft. Bragg, NC

http://sosb.armada.sk

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Padak Sun Feb 03, 2008 11:26 am

Takze sobota celkem dobra akorat doufam ze mouse bude priste odvaznejsi a dame duel na manualy:o)

Padak

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 29. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  alien Sun Feb 03, 2008 12:38 pm

ja muzu hodnotit akci jedine kladne Smile velice se mi libila., mi jsme prijely u v patek ( ja , fru, honzik ) , a s nasimi friends ( wowec, mouse , jefrym ) jsme se zabydlely v budove soudu ( nemocnice ) , po ubytovani, nejakej jidle., sme sly uz takrka v noci na pruzkum po okoli., po kratke prochazce jsme objevily 3 nacpany capky ( canabis a spol . ) Smile bylo videt ze toho uz dost vykalily , po bitve s holicim strojkem a nejakem tom alkoholu jsme se rozhodly ze se vratime z5 na nasi zakladnu a pudem spat. Druhy den kdy jsme meli ukol branit zdejsi umyrky, proti nasim nepratelum ( dejv + jeho team cca 9 lidi, a skallym a jeho tymem 3 lidi ) , budovu se nam podarilo ubranit s jedinou ztratou coz byl wowce ktery to dostal na strese.,,, hned prvni akci jsem si dal 7 borcu Smile takze nalada uplne vynikajici takhle po ranu Smile , pak nasledovala dalsi akce., ktera take probihala velice dobre. Nekdy okolo obeda priletel i Black ktery se take zapojil do bourlivich fightu Smile , nasledovalo jeste nekolik akci.. a pote, jsme se vratily opet k budove soudu., kde jsme zacly pomalu balit veci. Pro dlouhem cekani na odvoz jsme jeste prodiskutovali par historek, zazitku a rad Smile. Jsem rad ze i pocasi celkem vyslo a ze jsme opet vydel lidi ktere sem dlouho nevidel Smile dekuji vsem ucastnikum za pekny weekend Smile .

A jeste Nedele Smile s Wowci j sme byly strilet v nasem lesiku ( skalky ) .. kde jsme lovily par cechacku Very Happy, ale to bylo uz jen odpocinkove po celkem narocnem weekendu Smile
alien
alien

Po?et p?ísp?vk? : 48
Join date : 06. 01. 08
Age : 35
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Dejv 2.SHP Sun Feb 03, 2008 1:18 pm

4Alien: kde si vzal pocet 9lidí u meho tymu???, muj tym byl ve 4. ostatní byly kluci z milovic co se knam pripojili, takze prosím k nam je nedohazuj!!
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  jeffrey_trucker Mon Feb 04, 2008 2:56 am

alien napsal:ja muzu hodnotit akci jedine kladne Smile velice se mi libila., mi jsme prijely u v patek ( ja , fru, honzik ) , a s nasimi friends ( wowec, mouse , jefrym ) jsme se zabydlely v budove soudu ( nemocnice ) , po ubytovani, nejakej jidle., sme sly uz takrka v noci na pruzkum po okoli., po kratke prochazce jsme objevily 3 nacpany capky ( canabis a spol . ) Smile bylo videt ze toho uz dost vykalily , po bitve s holicim strojkem a nejakem tom alkoholu jsme se rozhodly ze se vratime z5 na nasi zakladnu a pudem spat. Druhy den kdy jsme meli ukol branit zdejsi umyrky, proti nasim nepratelum ( dejv + jeho team cca 9 lidi, a skallym a jeho tymem 3 lidi ) , budovu se nam podarilo ubranit s jedinou ztratou coz byl wowce ktery to dostal na strese.,,, hned prvni akci jsem si dal 7 borcu Smile takze nalada uplne vynikajici takhle po ranu Smile , pak nasledovala dalsi akce., ktera take probihala velice dobre. Nekdy okolo obeda priletel i Black ktery se take zapojil do bourlivich fightu Smile , nasledovalo jeste nekolik akci.. a pote, jsme se vratily opet k budove soudu., kde jsme zacly pomalu balit veci. Pro dlouhem cekani na odvoz jsme jeste prodiskutovali par historek, zazitku a rad Smile. Jsem rad ze i pocasi celkem vyslo a ze jsme opet vydel lidi ktere sem dlouho nevidel Smile dekuji vsem ucastnikum za pekny weekend Smile .

A jeste Nedele Smile s Wowci j sme byly strilet v nasem lesiku ( skalky ) .. kde jsme lovily par cechacku Very Happy, ale to bylo uz jen odpocinkove po celkem narocnem weekendu Smile


ali mas recht,ale skoda newidel si them pruzkum KH a cannabise to byl konec .Smile
jako mouse a wwoce muzou rict ze sem se nabavil,ale prave ze naopak .. Smile Smile
jako situace kdy cannabis udelal z 3-4 DRiVEK ,,zates'' Very Happy thobylo povedeny Smile
...mno jako to k tomu ..
jo a nebo čAky takova hlaska .....:,,hej hej kluci pojdte udelame si foto u bagru,to jeste nikdo nikde nema Very Happy ''

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Čolda 2.SHP Mon Feb 04, 2008 6:09 am

alien napsal:ja muzu hodnotit akci jedine kladne Smile velice se mi libila., mi jsme prijely u v patek ( ja , fru, honzik ) , a s nasimi friends ( wowec, mouse , jefrym ) jsme se zabydlely v budove soudu ( nemocnice ) , po ubytovani, nejakej jidle., sme sly uz takrka v noci na pruzkum po okoli., po kratke prochazce jsme objevily 3 nacpany capky ( canabis a spol . ) Smile bylo videt ze toho uz dost vykalily , po bitve s holicim strojkem a nejakem tom alkoholu jsme se rozhodly ze se vratime z5 na nasi zakladnu a pudem spat. Druhy den kdy jsme meli ukol branit zdejsi umyrky, proti nasim nepratelum ( dejv + jeho team cca 9 lidi, a skallym a jeho tymem 3 lidi ) , budovu se nam podarilo ubranit s jedinou ztratou coz byl wowce ktery to dostal na strese.,,, hned prvni akci jsem si dal 7 borcu Smile takze nalada uplne vynikajici takhle po ranu Smile , pak nasledovala dalsi akce., ktera take probihala velice dobre. Nekdy okolo obeda priletel i Black ktery se take zapojil do bourlivich fightu Smile , nasledovalo jeste nekolik akci.. a pote, jsme se vratily opet k budove soudu., kde jsme zacly pomalu balit veci. Pro dlouhem cekani na odvoz jsme jeste prodiskutovali par historek, zazitku a rad Smile. Jsem rad ze i pocasi celkem vyslo a ze jsme opet vydel lidi ktere sem dlouho nevidel Smile dekuji vsem ucastnikum za pekny weekend Smile .

A jeste Nedele Smile s Wowci j sme byly strilet v nasem lesiku ( skalky ) .. kde jsme lovily par cechacku Very Happy, ale to bylo uz jen odpocinkove po celkem narocnem weekendu Smile


já ti dám lovili alíčku... mám zato že sme lovili spíš vás rabbit vaše americký uniformy vám moc nepomohly... možná tvůj super skill odznáček
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  jeffrey_trucker Mon Feb 04, 2008 7:02 am

Čolda 2.SHP napsal:
alien napsal:ja muzu hodnotit akci jedine kladne Smile velice se mi libila., mi jsme prijely u v patek ( ja , fru, honzik ) , a s nasimi friends ( wowec, mouse , jefrym ) jsme se zabydlely v budove soudu ( nemocnice ) , po ubytovani, nejakej jidle., sme sly uz takrka v noci na pruzkum po okoli., po kratke prochazce jsme objevily 3 nacpany capky ( canabis a spol . ) Smile bylo videt ze toho uz dost vykalily , po bitve s holicim strojkem a nejakem tom alkoholu jsme se rozhodly ze se vratime z5 na nasi zakladnu a pudem spat. Druhy den kdy jsme meli ukol branit zdejsi umyrky, proti nasim nepratelum ( dejv + jeho team cca 9 lidi, a skallym a jeho tymem 3 lidi ) , budovu se nam podarilo ubranit s jedinou ztratou coz byl wowce ktery to dostal na strese.,,, hned prvni akci jsem si dal 7 borcu Smile takze nalada uplne vynikajici takhle po ranu Smile , pak nasledovala dalsi akce., ktera take probihala velice dobre. Nekdy okolo obeda priletel i Black ktery se take zapojil do bourlivich fightu Smile , nasledovalo jeste nekolik akci.. a pote, jsme se vratily opet k budove soudu., kde jsme zacly pomalu balit veci. Pro dlouhem cekani na odvoz jsme jeste prodiskutovali par historek, zazitku a rad Smile. Jsem rad ze i pocasi celkem vyslo a ze jsme opet vydel lidi ktere sem dlouho nevidel Smile dekuji vsem ucastnikum za pekny weekend Smile .

A jeste Nedele Smile s Wowci j sme byly strilet v nasem lesiku ( skalky ) .. kde jsme lovily par cechacku Very Happy, ale to bylo uz jen odpocinkove po celkem narocnem weekendu Smile


já ti dám lovili alíčku... mám zato že sme lovili spíš vás rabbit vaše americký uniformy vám moc nepomohly... možná tvůj super skill odznáček

ehm .. proc nesji konktretni jediny kdo tho tham kazil sem bol ja a nestidim se za me ACUka .... Rolling Eyes Rolling Eyes
nejde o uniformy ,ale zkusenosti .

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Mon Feb 04, 2008 7:06 am

A je to tu zase rytí do vojáků za to že mají ACU(promiň vy tomu říkáte ty digitály lol! ) prosím čoldo a ostatní co si myslíte že sme dementi když to nosíme do lesa tady v ČR tak si uvědomte že napodobujem reálnou jednotku takže kdybi vyfasovali ružoví kostýmky tak je nosit prostě budem protože je dotyčná jednotka má ve výstroji.My do vás taky nerejem že máte AK-47,M14 apod že by ste si měli pořídit vz.58 aby ste byli více podobní předloze Wink

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  MUTO Mon Feb 04, 2008 8:36 am

Don:BIGMOUSE napsal:A je to tu zase rytí do vojáků za to že mají ACU(promiň vy tomu říkáte ty digitály lol! ) prosím čoldo a ostatní co si myslíte že sme dementi když to nosíme do lesa tady v ČR tak si uvědomte že napodobujem reálnou jednotku takže kdybi vyfasovali ružoví kostýmky tak je nosit prostě budem protože je dotyčná jednotka má ve výstroji.My do vás taky nerejem že máte AK-47,M14 apod že by ste si měli pořídit vz.58 aby ste byli více podobní předloze Wink

jasna a presne o tom to je, bud mas ACU protoze se snazis dodrzovat nejakou realnou jednotku co je ted nosi ( otazka je jestli by je nosila i v krajine CR Smile kdyby totiz amici tahly nekam do lesa tak by ACU urcite nevyhralo a i tak je dost podezrely ze vyhralo pred multicamem Smile )
a nebo nereenaktujes a jdes praktickym smerem............ tenhle konflikt je dost znamej viz. debaty na portale........ pruser je ze airsoft je na mnohem mensi vzdalenost nez doopravdickej boj a tak jsou ACU jeste mene pouzitelnejsi.......... ale proti reenactors nic nemam..... proti gustu zadnej disputat Wink
MUTO
MUTO

Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 07. 01. 08
Location : vsude

http://www.classicarmy.com/

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  jeffrey_trucker Mon Feb 04, 2008 10:20 am

MUTO napsal:
Don:BIGMOUSE napsal:A je to tu zase rytí do vojáků za to že mají ACU(promiň vy tomu říkáte ty digitály lol! ) prosím čoldo a ostatní co si myslíte že sme dementi když to nosíme do lesa tady v ČR tak si uvědomte že napodobujem reálnou jednotku takže kdybi vyfasovali ružoví kostýmky tak je nosit prostě budem protože je dotyčná jednotka má ve výstroji.My do vás taky nerejem že máte AK-47,M14 apod že by ste si měli pořídit vz.58 aby ste byli více podobní předloze Wink

jasna a presne o tom to je, bud mas ACU protoze se snazis dodrzovat nejakou realnou jednotku co je ted nosi ( otazka je jestli by je nosila i v krajine CR Smile kdyby totiz amici tahly nekam do lesa tak by ACU urcite nevyhralo a i tak je dost podezrely ze vyhralo pred multicamem Smile )
a nebo nereenaktujes a jdes praktickym smerem............ tenhle konflikt je dost znamej viz. debaty na portale........ pruser je ze airsoft je na mnohem mensi vzdalenost nez doopravdickej boj a tak jsou ACU jeste mene pouzitelnejsi.......... ale proti reenactors nic nemam..... proti gustu zadnej disputat Wink

ano urcite by sem nabehli v WDl ,nebo MUlticamu ,ale thak jeslikos zrovna nejsem v baliku thak ACU do lesa budou .
Twisted Evil

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Čolda 2.SHP Mon Feb 04, 2008 10:29 am

nedorozumňění Exclamation Exclamation Exclamation vyste si vyložili že mám problém s maskováním ACU do lesa... to ne!

to měla bejt prostě jen narážka na to že ste prostě US... klidně si noste růžový uniformy s oranžovejma flekama ale pro mě ste prostě američani konec já apsolutně neřešim jak máte potištěný hadry já řešim tu vlaječku na rameni! Evil or Very Mad
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Mon Feb 04, 2008 10:37 am

co ti na ni vadí?kdo třeba okopčil camelback hm?asi amíci od čechu tak to bude:-D ¨mam pokracovat?na tohle tema sem vedl miliony debat

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Čolda 2.SHP Mon Feb 04, 2008 10:41 am

no dobře... stejně ve vyměňování názorů prohrávám Crying or Very sad
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  black Mon Feb 04, 2008 10:49 am

Čolda 2.SHP napsal:...já řešim tu vlaječku na rameni! Evil or Very Mad

Zavist, no jo, klasika .o)
black
black

Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 06. 01. 08
Location : Ft. Bragg, NC

http://sosb.armada.sk

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  alien Mon Feb 04, 2008 11:09 am

black napsal:
Čolda 2.SHP napsal:...já řešim tu vlaječku na rameni! Evil or Very Mad

Zavist, no jo, klasika .o)


Laughing
alien
alien

Po?et p?ísp?vk? : 48
Join date : 06. 01. 08
Age : 35
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  alien Mon Feb 04, 2008 11:10 am

a ja jak na to tak koukam tak vydim tendle portal jenom tak ze : lidi z nera konkretne ACR se navazej do lidi z nera a blizkeho okoli co jezdej US Smile lol! lol!
alien
alien

Po?et p?ísp?vk? : 48
Join date : 06. 01. 08
Age : 35
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Dejv 2.SHP Mon Feb 04, 2008 12:50 pm

Laughing Laughing .. jak by rekl Alien to je konec tady..
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

1-2.2.2008 Empty Re: 1-2.2.2008

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru